Вихідний інтерфейс автоматизованої радіометричної системи. Апаратна частина

Перегудов Сергій Миколайович, к.т.н., доцент; Яненко Олексій Пилипович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлено опис апаратної частини вихідного інтерфейсу радіометричної системи, використовування якого спрощує обробку результатів вимірювань. Застосування схеми струмової петлі та гальванічної розв’язки дозволяє покращити метрологічні характеристики системи і підвищити її завадостійкість adobe cc master collection mac download.

Ключові слова: радіометр, передача сигналів, точність вимірювань.

Представлено описание аппаратной части выходного интерфейса радиометрической системы, использование которого упрощает обработку результатов измерений. Применение схемы токовой петли и гальванической развязки позволяет улучшить метрологические характеристики системы и повысить ее помехоустойчивость.

Ключевые слова: радиометр, передача сигналов, точность измерений.

The hardware interface of the radiometric system is described, that simplifies data processing. Using of the current loop circuit with galvanic isolation makes it possible to improve the metrological performance and the error-rate performance.

Keywords: radiometer, data transmission, measurement precision.

Download this file (RTPSAS_2016_s3_t06.pdf)Перегудов С.М., Яненко О.П.[Тези]458 Kb