Лабораторний стенд для дослідження роботи акселерометра з мікроконтролерним керуванням

Дмитрієв Дмитро Валерійович, магістрант; Дюжаєв Леонід Петрович, к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлений лабораторний стенд для дослідження роботи акселе-рометра з мікроконтролерним керуванням. Розглянуто особливості конструкції, відмінності та переваги відносно схожої моделі приладу.

Ключові слова: мікроконтролер, акселерометр, лабораторній стенд, Proteus, Assembler.

Представленный лабораторный стенд для исследования работы акселерометра с микроконтроллерным управлением. Рассмотрены особенности конструкции, отличия и преимущества относительно похожей модели прибора.

Ключевые слова: микроконтроллер, акселерометр, лабораторной стенд, Proteus, Assembler.

Presented laboratory bench for research works with the accelerometer control microcontroller. The features of the design differences and advantages of relatively similar model.

Keywords: microcontroller, accelerometer, laboratory benches, Proteus, Assembler.

Download this file (RTPSAS_2016_s2_t04.pdf)Дмитрієв Д.В., Дюжаєв Л.П.[Тези]609 Kb