Визначення потужності лінійних параметричних кіл у середовищі системи функцій MAOPCs

Шаповалов Юрій Іванович, д.т.н., доцент; Мандзій Богдан Андрійович, д.т.н., професор; Бачик Дарія Романівна, к.т.н.

Національний університет «Львівська політехніка», Львів, Україна

Представлено розширення системи MAOPCs функцією визначення у гілці ліній-ного параметричного кола миттєвої потужності та функцією передавання середньої по-тужності з входу кола на вихід. Подано приклад використання цих функцій.

Ключові слова: частотний символьний метод, система функцій MAOPCs.

Представлено расширение системы MAOPCs функцией определения в ветке ли-нейной параметрической цепи мгновенной мощности и функцией передачи средней мощности с входа цепи на выход. Приведен пример использования этих функций.

Ключевые слова: частотный символьный метод, система функций MAOPCs.

Presented expansion of the system MAOPCs by a function of definition in a branch of linear parametric circuit instantaneous power and and by function of transfer medium power from input of circuit to output. Presented an example of using these functions.

Keywords: symbol frequency method, the system functions MAOPCs.