Математична модель когерентної демодуляції адитивної суміші синхронних взаємнозаважаючих цифрових сигналів з мінімальною частотною маніпуляцією

Єрохін В.Ф., д.т.н., професор; Пелешок Євген Володимирович, науковий співробітник

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Київ, Україна

Запропонована математична модель компенсаційної процедури когерентної демодуляції синхронних взаємнозаважаючих цифрових сигналів з мінімальною частотною маніпуляцією.

Ключові слова: когерентна демодуляція, синхронні цифрові сигнали, мінімальна частотна маніпуляція.

Предложена математическая модель компенсационной процедуры когерентной модуляции синхронных взаимно мешающих цифровых сигналов с минимальной частотной манипуляцией.

Ключевые слова: когерентная демодуляция, синхронные цифровые сигналы, минимальная частотная манипуляция.

The mathematical model of the compensation procedure of coherent demodulation synchronous mutually interfering digital signals with minimum shift keying is proposed.

Keywords: coherent demodulation, synchronous digital signals, minimum frequency-shift keying.

Download this file (RTPSAS_2016_s1_t04.pdf)Єрохін В.Ф., Пелешок Є.В. [Тези]674 Kb