Дискретна фільтрація сигналів за наявності епізодичних змін їх параметрів

Воловик А. Ю., к.т.н., доцент; Шутило М. А., ст. викладач; Червак Оксана Петрівна, інженер

Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, Україна

Запропонована методика зведення актуальної задачі дискретної фільтрації з непе-редбачуваними змінами динаміки об'єкту до класичної задачі розпізнавання гіпотез з використанням тесту узагальненого відношення правдоподібності.

Ключові слова: фільтр Калмана, узагальнене відношення правдоподібності.

Предложена методика сведения актуальной задачи дискретной фильтрации с непредвиденными изменениями в динамике объекта к классической задаче распознавания гипотез с использованием обобщенного отношения правдоподобия.

Ключевые слова: фильтр Калмана, обобщенное отношение правдоподобия.

The technique of data of an actual problem of a discrete filtration with unforeseen changes in dynamics of object to a classical problem of recognition of hypotheses with use of generalized likelihood ratio.

Keywords: Kalman filter, generalised likelihood ratio.