Оцінка мінімальної напруженості поля в задачах технічного захисту інформації

Ткач Леонід Олександрович; Зинченко Максим В’ячеславович, к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлено аналітичний апарат, що дозволяє здійснити якісну оцінку граничних рівнів напруженості електромагнітного поля, за яких функціонують найсучасніші засоби радіоелектронної розвідки. При цьому показано особливості аналізу систем радіоелектронної розвідки, що використовують амплітудне чи частотне детектування. Вказано особливості застосування апарату до цифрових систем.

Ключові слова: захист інформації, радіоелектронна боротьба, напруженість поля.

Представлено аналитический аппарат, который позволяет осуществлять качественную оценку граничных уровней напряженности электромагнитного поля, при которых функционируют современные средства радиоэлектронной разведки. При этом показано особенности анализа систем радиоэлектронной разведки, которые используют амплитудное или частотное детектирование. Указано на особенности применения аппарата к цифровым системам.

Ключевые слова: защита информации, радиоэлектронная борьба, напряженность поля.

The analytical technique, which allows to realize qualitative estimation of boundary levels of an electromagnetic field intensity in case of which the modern means of radio-electronic exploration operate, is presented. The analysis features of the systems of radio-electronic exploration which use amplitude or frequency detection are shown. It is pointed on the features of this technique usage to the digital systems.

Keywords: information security, radio-electronic fight, field intensity.

Download this file (RTPSAS_2015_s8_t06.pdf)Ткач Л.О., Зинченко М.В.[тези]530 Kb