Захист конфіденційних даних при передачі їх по відкритому каналу зв’язку в on-line документоведенні

Товкач Ігор; Піддубний Володимир Олексійович, к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Розроблено систему електронного документоведення, яка функціонує за допомогою SааS–технології та забезпечує передачу даних по відкритому каналу зв’язку інтернету за допомогою методу шифрування MHED–2.

Ключові слова: електронне документоведення, SaaS–сервер, відкритий канал зв’язку, метод шифрування MHED–2.

Разработана система электронного документоведения, которая функционирует с помощью SааS–технологии и обеспечивает передачу данных по открытому каналу связи интернета с помощью метода шифрования MHED–2.

Ключевые слова: электронное документоведение, SaaS–сервер, открытый канал связи, метод шифрования MHED–2.

The system Electronic Documentation, which functions using SааS-technology and provides data on open communication channel – the Internet using encryption method MHED–2.

Keywords: electronic documentation, SaaS–server, open communication channel, encryption MHED–2.

Download this file (RTPSAS_2015_s8_t07.pdf)Товкач І.О., Піддубний В.О.[тези]281 Kb