Адаптивний алгоритм визначення голосової активності

Корнієнко Олександр Олегович; Кущ Сергій Миколайович, к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

У роботі запропонований адаптивний алгоритм визначення голосової активності, який може бути використаний для підвищення ефективності системи автентифікації мовця в системах біометричного контролю доступом.

Ключові слова: визначення голосової активності, вейвлет пакетні коефіцієнти, автентифікація мовця.

В работе предложен адаптивный алгоритм определения голосовой активности, который может быть использован для повышения эффективности систем аутентификации диктора в системах биометрического контроля доступа.

Ключевые слова: определение голосовой активности, вейвлет пакетные коэффициенты, аутентификация диктора.

Adaptive voice activity detector was proposed. It can be used for efficiency increasing of speaker recognition systemsin biometric access control systems.

Keywords: voice activity detection, wavelet packet coefficients, speaker verification.

Download this file (RTPSAS_2015_s8_t04.pdf)Корнієнко О.О., Кущ С.М,[тези]322 Kb