Моделі двоямної структури

Водолазька Мар'яна Воловимирівна, аспірант; Нелін Євгеній Андрійович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Запропоновано імпедансні моделі двоямних структур на основі імпедансних δ-неоднорідностей. Отримано аналітичні вирази для вхідного імпедансу і власних значень двоямних структур. Приведено та проаналізовано залежності вхідного імпедансу.

Ключові слова: двоямна структура, імпедансна δ-неоднорідність, вхідний імпеданс.

Предложены импедансные модели двухъямных структур на основе импедансных δ-неоднородностей. Получены аналитические выражения для входного импеданса и собственных значений двухъямных структур. Приведены и проанализированы зависимости входного импеданса.

Ключевые слова: двухъямная структура, импедансная δ-неоднородность, входной импеданс.

Impedance models of double well structures based on δ-inhomogeneities are developed. The analytical expressions for input impedance and eigenvalues of double well structures are received. Dependences of input impedance are presented and analyzed.

Keywords: double well structure, impedance δ-inhomogeneity, input impedance.

Download this file (RTPSAS_2015_s7_t01.pdf)Водолазька М.В., Нелін Є.А.[тези]422 Kb