Блок-схема удосконаленої системи тривалого моніторингу рівня глюкози в крові людини

Щербина Дмитро Андрійович, аспірант; Яворська Євгенія Богданівна, к.т.н., доцент

Тернопільський національний технічний університет, м.Тернопіль, Україна

Розроблено блок-схему удосконаленої системи тривалого моніторингу рівня глюкози Guardian Real-Time. Описано роботу блоків та зв’язків між ними. Отримана блок-схема дозволить автоматизувати обрахунок та введення необхідної кількості інсуліну, що в свою чергу дозволить значного спростити інсулінотерапію.

Ключові слова: цукровий діабет, блок-схема, тривалий моніторинг.

Разработано блок-схему усовершенствованной системы длительного мониторинга уровня глюкозы Guardian Real-Time. Описана работа блоков и связей между ними. Полученная блок-схема позволит автоматизировать расчет и ввод необходимого количества инсулина, что в свою очередь позволит значительно упростить инсулинотерапию.

Ключевые слова: сахарный диабет, блок-схема, длительный мониторинг.

Block-diagram of the improved system for continuous glucose monitoring Guardian Real-Time is designed. The blocks work and connections between them are describes. The received block diagram will automate the calculation and enter the required amount of insulin, which in turn will significantly simplify insulin therapy.

Keywords: diabetes, block diagram, continuous monitoring.

Download this file (RTPSAS_2015_s6_t12.pdf)Щербина Д.А., Яворська Є.Б.[тези]278 Kb