Нелінійна радіолокація у сфері технічного захисту інформації

Зіньковський Юрій Францевич, д.т.н., професор; Гаташов Олександр Олександрович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Розглянуто особливості виявлення закладних пристроїв нелінійними радіолокаторами. Показано труднощі щодо пошуку радіоелектронних пристроїв в умовах приміщення.

Ключові слова: технічний захист інформації, нелінійна радіолокація, закладні пристрої.

Рассмотрены особенности выявления закладных устройств нелинейными радиолокаторами. Показано трудности по поиску радиоэлектронных устройств в условиях помещения.

Ключевые слова: техническая защита информации, нелинейная радиолокация, закладные устройства.

Features of detecting eavesdropping devices nonlinear radar. Displaying difficulties in finding electronic devices in terms of space.

Keywords: technical information security, nonlinear radar, embedded devices.