Особливості впровадження технології PoE в системах зв’язку

Адаскаліца Владислав Анатолійович; Трапезон Кирило Олександрович, к.т.н, доцент; Гумен Тамара Федосіївна

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Наведено алгоритм технології Power over Ethernet, за яким відбувається взаємодія електронних пристроїв на етапі встановлення підключення. Визначено ключові аспекти, які необхідно дотримуватись при підключенні пристроїв за даною технологією. Сформульовано обмеження, які впливають на розширення переліку електронних пристроїв за технологією PoE. Проаналізовано температурні особливості роботи пристроїв на рівні комутації і на їх основі, надано рекомендації щодо значень температур відповідних ліній зв’язку в межах системи, де впроваджена технологія Power over Ethernet.

Ключові слова: передавання даних, живлення, лінія зв’язку, інжектор, приймач.

Приведен алгоритм технологии Power over Ethernet, при котором возможно осуществить взаимодействие электронных устройств на этапе установления соединения. Определены ключевые аспекты, которые необходимо учитывать при подключении устройств. Сформулированы ограничения, которые влияют на расширение перечня электронных устройств по технологии PoE. Проанализированы температурные особенности функционирования устройств на уровне коммутации и на их основе, приведены рекомендации касательно значений температур соответствующих линий связи в пределах системы, где реализована технология Power over Ethernet.

Ключевые слова: передача данных, питание, линия связи, инжектор, приемник.

An algorithm over of technology of Power over Ethernet is brought, at that it maybe to carry out co-operation of electronic devices on the stage of establishment of connection. Key aspects that must be taken into account during connecting of devices are certain. Limitations that influence on expansion of list of electronic devices on technology of PoE are set forth. The temperature features of functioning of devices are analyzed at the level of commutation and on their basis, resulted to recommendation concerning the values of temperatures of corresponding flow lines within the limits of the system, where technology of Power over Ethernet is realized.

Keywords: communication of data, feed, flow line, injector, receiver.