Кількісний опис виграшу за рахунок м’якого автоматичного перемикання секторів у висхідній радіолінії систем мобільного зв’язку

Баховський Петро Федорович, к.т.н., доцент; Євсюк Микола Миколайович, к.т.н., доцент

Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна

Розглянуто окремі переваги м’якого автоматичного перемикання секторів у висхідній радіолінії систем мобільного зв’язку, опрацьовано загальний підхід до оцінки виграшу такого перемикання.

Ключові слова: мобільний зв'язок, перемикання, базова станція, висхідна радіолінія.

Рассмотрены отдельные преимущества мягкого автоматического переключения секторов в восходящей радиолинии систем мобильной связи, обработано общий подход к оценке выигрыша такого переключения.

Ключевые слова: мобильная связь, переключение, базовая станция, восходящая радиолиния.

Several specific benefits of soft switching auto sectors in the ascending radio mobile communication systems, worked out a general approach to the assessment of winning this switch.

Keywords: mobile communications, switching, base station, radio link upward.

Download this file (RTPSAS_2015_s5_t04.pdf)Баховський П.Ф., Євсюк М.М.[тези]285 Kb