Оцінка функціональної надійності фазового каналу синхронізації у системі посадки сантиметрового діапазону

Воловик Ю.М.1, к.т.н. доцент; Шутило М.А.1; Червак Оксана Петрівна1, Воловик А.Ю.2, к.т.н.

1 Національний технічний університет, м.Вінниця, Україна
2 Укртелеком, м.Вінниця, Україна

Методом напівнатурного експерименту досліджені зриви синхронізації фазового каналу у системі посадки сантиметрового діапазону, які призводять до випадкових зникань окремих вимірювань кутових координат повітряного судна або вони супроводжуються рідкими аномальними похибками.

Ключові слова: cистема посадки літаків, зриви синхронізації, аномальні похибки.

Методом полунатурного эксперимента исследованы срывы синхронизации фазового канала системы посадки самолетов, которые приводят к случайным пропаданиям отдельных результатов измерений либо они сопровождаются редкими аномальными ошибками.

Ключевые слова: cистемы посадки самолетов сантиметрового диапазона, срывы синхронизации, аномальные ошибки.

The method of seminatural experiment investigates break-down of synchronisation of the phase channel of a landing system of a centimetric range which lead to casual losses of separate results of measurements of angular co-ordinates of an aircraft or they are accompanied by rare abnormal errors.

Keywords: landing systems of airplanes of a centimetric range, synchronisation break-down, abnormal errors.