Вплив матеріалу рефлектору на ефективність безпроводової передачі енергії

Макаренко В.В., к.т.н., с.н.с.; Вишко Володимир Вікторович, магістрант

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут", м.Київ, Україна

Розглянуто математичну модель процесу безпроводового передавання енергії, досліджено вплив матеріалу рефлектора на ефективність передачі енергії електромагнітним шляхом.

Ключові слова: S-параметри, безпроводова передача енергії, рефлектор, ефективність.

Рассмотрена математическая модель процесса беспроводной передачи энергии, исследовано влияние материала рефлектора на эффективность передачи энергии электромагнитным путем.

Ключевые слова: S-параметры, беспроводная передача энергии, рефлектор, эффективность.

The abstracts describes a mathematical model of the process of the wireless energy transfer, the influence of the material of the reflector on the efficiency of energy transfer by electromagnetic.

Keywords: S-parameters, wireless energy transfer, reflector efficiency.

Download this file (RTPSAS_2015_s4_t04.pdf)Макаренко В. В., Вишко В.В.[тези]588 Kb