Визначення параметрів конвеєру струму через вимірювання його y-параметрів

Філинюк Микола Антонович, д.т.н., професор; Чехместрук Роман Юрійович, аспірант; Стахов В.П., аспірант

Вінницький національний технічний університет, м.Вінниця, Україна

Запропонована методика визначення елементів змішаної квадратичної матриці конвеєра струму другого покоління за допомогою його y-параметрів. Подані аналітичні залежності між елементами матриці конвеєра струму та його y-параметрів. Обґрунтована методика вимірювання y-параметрів. Проведені експериментальні дослідження.

Ключові слова: конвеєр струму, змішана квадратична матриця, y-параметри, метод плаваючого імітансу.

Предложена методика определения элементов смешанной квадратичной матрицы конвейера тока второго поколения с помощью его y-параметров. Представленные аналитические зависимости между элементами матрицы конвейера тока и его y-параметров. Обоснована методика измерения y-параметров. Проведенные экспериментальные исследования.

Ключевые слова: конвейер тока, смешанная квадратичная матрица, y-параметры, метод плавающего иммитанса.

The technique of determining the elements of the mixed quadratic matrix of second-generation current conveyor through its y-parameters. Presented analytical dependencies between the elements of the matrix current conveyor and its y-parameters. The technique of measuring the y-parameters. An experiment was conducted.

Keywords: current conveyor, mixed quadratic matrix, y-parameters method floating immitance.