Схемотехнічна реалізація штучного нейрону

Адаменко Володимир Олексійович; Чеботар Дмитро Юрійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Розглянуто переваги апаратної реалізації штучних нейронних мереж. Наведено класифікацію основних напрямів розвитку апаратної реалізації ШНМ. Запропоновано функціональну схему варіанту схемотехнічної реалізації ШНМ. Визначено основні шляхи подальшого розвитку даного напрямку.

Ключові слова: ШНМ, нейрокомп’ютер, апаратна реалізація.

Рассмотрены преимущества аппаратной реализации искусственных нейронных сетей. Приведена классификация основных направлений развития аппаратной реализации ИНС. Предложена функциональная схема варианта схемотехнической реализации ИНС. Определены основные пути дальнейшего развития данного направления.

Ключевые слова: ИНС, нейрокомпьютер, аппаратная реализация.

The advantages of artificial neural networks hardware implementation are considered. The classification of the main directions of hardware implementation ANN development is presented. The functional diagram of an ANN hardware implementation embodiment was proposed. The main ways of further development of this direction are determined.

Keywords: ANN, neurocomputer, hardware implementation.

Download this file (RTPSAS_2015_s2_t09.pdf)Адаменко В.О., Чеботар Д.Ю.[тези]367 Kb