Програмне забезпечення визначення температур та показників надійності елементів електронної структури РЕА

Нікітчук Артем Валерійович, аспірант; Уваров Борис Михайлович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Розглянуто програмні модулі для розрахунку температур елементів електронної структури, а за ними показників показників надійності радіоелектронного апарату. Визначено перелік даних необхідних для розрахунку температурного поля чарунки чи мікрозбірки, а також для розрахунку показників надійності елементів електронної структури.

Ключові слова: надійність, мікрозбірка, теплові режими, теплова модель, РЕА.

Рассмотрены программные модули для расчета температур элементов электронной структуры, а по ним показателей надежности радиоэлектронного аппарата. Определен перечень данных необходимых для расчета температурного поля ячейки или микросборки, а также для расчета показателей надежности элементов электронной структуры.

Ключевые слова: надежность, микросборка, тепловые режимы, тепловая модель, РЭА.

Reviewed software modules for the calculation of the temperatures of the electronic structure elements and the reliability of electronic equipment. The list of data needed to calculate the temperature field of cell or microassembly, and to calculations of reliability performance of the electronic structure elements were defined.

Keywords: reliability, microassembly, thermal conditions, thermal model, RED.

Download this file (RTPSAS_2015_s2_t05.pdf)Нікітчук А.В, Уваров Б.М.[тези]388 Kb