Оптоімітансний напівсуматор

Фурса Світлана Євгенівна, к.т.н.; Зінько Л.О., студент; Лавров М.В., студент

Вінницький національний технічний університет, м.Вінниця, Україна

У роботі наведено приклад схемотехнічної реалізації логічних пристроїв на базі оптоімітансних логічних елементів. Описано принцип дії логічного елемента. Обґрунтовано його основні параметри.

Ключові слова: реактивний імітанс, оптоімітансний логічний елемент.

В работе проиллюстрирована схемотехническая реализация логических устройств на базе оптоиммитансных логических элементов. Описан принцип работы элемента. Обоснованы его основные параметры.

Ключевые слова: реактивный иммитанс, оптоиммитансный логический элемент.

In this paper an example of schematic implementation was provided for logical devices based on optoimmittance logic elements. The principle of the logic element was described and its basic parameters were provided.

Keywords: reactive immitance, optoimmitance gate.