Математична модель багатопараметричного багатокаскадного узагальненого перетворювача імітансу

Ліщинська Л.Б., д.т.н., професор; Ткачук Яна Сергіївна, аспірант; Бондарюк Д.В., аспірант

Вінницький національний технічний університет, м.Вінниця, Україна

В роботі розроблено математичну модель багатопараметричного багатокаскадного УПІ. Перевірка адекватності моделі продемонструвала коректність і доцільність її використання для розрахунку різних видів інформаційних пристроїв.

Ключові слова: математична модель, багатопараметричний узагальнений перетворювач імітансу, інформаційний пристрій.

В работе разработана математическая модель многопараметрического многокаскадного ОПИ. Проверка адекватности модели продемонстрировала корректность и целесообразность её использования для расчёта разных видов информационных устройств.

Ключевые слова: математическая модель, многопараметрический обобщённый преобразователь иммитанса, информационное устройство.

In this paper we develop a mathematical model of multi-parameter GIC. Verification of the model adequacy has shown that it is correct and can be used for the calculation of various types of information devices.

Keywords: mathematical model, multi-parameter generalized immittance converter, information device.