Інтелектуальні системи підтримки інноваційної діяльності

Гліненко Лариса Костянтинівна, к.т.н., доцент; Фаст В.М., к.т.н., доцент

Національний університет «Львівська політехніка», м.Львів, Україна

Проведено огляд існуючих систем комп’ютерної підтримки інноваційної діяльно-сті. Розглянуто структуру та функціональні можливості цих систем, їх еволюцію. Проаналізовано сучасні тенденції розвитку таких систем, виявлено основні переваги, недоліки та сфери їх застосування. Визначені основні проблеми впровадження таких систем на вітчизняних підприємствах та запропоновано підходи до подолання цих проблем.

Ключові слова: інтелектуальна система, інноваційна діяльність, концептуальне проектування.

Проведен обзор существующих систем компьютерной поддержки инновационной деятельности. Рассмотрена структура и функциональные возможности этих систем, их эволюция. Проанализированы современные тенденции развития таких систем, выявлены основные преимущества, недостатки и области их применения. Определены основные проблемы внедрения таких систем на отечественных предприятиях и предложены подходы к преодолению этих проблем.

Ключевые слова: интеллектуальная система, инновационная деятельность, концептуальное проектирование.

Present systems of innovative activity computer support are reviewed. Evolution, struc-ture and functional possibilities of these systems are considered. Actual trends of such systems development are analysed; main advantages, shortcomings and application fields are revealed. Main problems of adoption of such systems in domestic enterprises are determined and approaches of overcoming these problems are proposed.

Keywords: intellectual system, innovative activity, conceptual design.

Download this file (RTPSAS_2015_s2_t06.pdf)Гліненко Л.К., Фаст В.М.[тези]360 Kb