Порівняння методів умовної деконволюції в базисах перетворення Фур'є та Адамара для реставрації образів

Іванюк Наталія Олександрівна, ст.викладач; Рибін Олександр Іванович, д.т.н., професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлені результати реставрації образі методом умовної деконволюції в базисі перетворення Адамара. Проведено порівняння обробки зображень за допомогою ме-тоду умовної деконфолюції в базисах трансформант перетворення Фур'є та Адамара.

Ключові слова: умовна деконволюція, трансформант перетворення, матриця деградації образу.

Представлено результаты реставрации образов методом условной деконволюции в базисе преобразования Адамара. Проведено сравнинение обработки изображений с помощью метода условной деконволюции в базисах трансформант преобразования Фурье и Адамара.

Ключевые слова: условная деконволюция, трансформант преобразования, матрица деградации образа.

The results of image restoration by conventional deconvolution method in Hadamard transformation basis are presented. The comparison of image processing using conventional deconvolution method in Fourier and Hadamard transformation bases is conducted.

Keywords: conventional deconvolution, transformant, image degradation matrix.

Download this file (RTPSAS_2015_s1_t02.pdf)Іванюк Н.О., Рибін О.І.[тези]513 Kb