Порівняльний аналіз ефективності цифрового адаптивного фільтру з паралельним ваговим підсумовуванням сигналів при використанні алгоритмів Уідроу і Калмана

Семібаламут Костянтин Михайлович1; Жук Сергей Яковлевич2, д.т.н., професор

1 Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка, м.Київ, Україна
2 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м.Київ, Україна

Представлено порівняльний аналіз ефективності ЦАФ з ПВП на основі алгоритмів Уідроу та Калмана у випадку поганої обумовленості КМ завад.

Ключові слова: цифровий адаптивний фільтр з паралельним ваговим підсумовуванням, квазіградієнтний алгоритм Уідроу, алгоритм Калмана.

Представлен сравнительный анализ эффективности ЦАФ с ПВС на основе алго-ритмов Уидроу и Калмана при плохой обусловленности КМ помех.

Ключевые слова: цифровой адаптивный фильтр с параллельным весовым суммированием, квазиградиентный алгоритм Уидроу, алгоритм Калмана.

A comparative analysis of the effectiveness of digital adaptive filters (DAF) in parallel weighted summation of signals based on algorithms and Kalman Widrow in poor conditioning KM interference.

Keywords: digital adaptive filter with a parallel summation weight, quasigradient algorithm Widrow, Kalman algorithm.

Download this file (RTPSAS_2015_s1_t12.pdf)Семібаламут К.М., Жук С.Я.[тези]420 Kb