Генетичний алгоритм як метод обробки технічної інформації

Дюжаєв Леонід Петрович, к.т.н., доцент; Мельник Олексій Валерійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» м. Київ, Україна

В роботі наведений приклад обробки технічної інформації, а саме знаходження екстремумів (мінімумів і максисумів) функцій, такий як «генетичні алгоритми». Розглянуті безпосередньо алгоритм цього методу, а також особливості використання методу та його переваги і недоліки, сфери застосування.

Ключові слова: генетичні алгоритми, обробка технічної інформації.

В работе представлен пример обработки технической информации, а именно нахождение экстремумов (минимумов и максисумов) функций, такой как «генетические алгоритмы». Рассмотренны непосредственно алгоритм этого метода, а также особенности использования метода и его преймущества и недостатки

Ключевые слова: генетические алгоритмы, обработка технической информации.

An example of the processing of technical information is introduced in this paper, such as finding of extrema (minima and maxima) functions, such as "genetic algorithms". An algorithm of this method and also particular qualities of utilization of this method as well as its advantages and disadvantages, domains of utilization are directly described in this paper.

Keywords: genetic algorithms, processing of technical information.

Download this file (RTPSAS_2015_s1_t09.pdf)Дюжаєв Л.П, Мельник О.В.[тези]389 Kb