Про точність оцінки стійкості лінійних параметричних кіл частотним символьним методом

Шаповалов Ю. І., д.т.н., доцент; Мандзій Б. А., д.т.н., професор; Бачик Дарія Романівна, к.т.н.

Національний університет «Львівська політехніка», Львів, Україна

Робота присвячена питанням точності оцінки асимптотичної стійкості лінійних параметричних кіл частотним символьним методом. Наведено результати ряду комп’ютерних обчислювальних експериментів, що виконані за допомогою системи функцій MAOPCs у середовищі MATLAB.

Ключові слова: лінійні параметричні кола, стійкість.

Работа посвящена вопросам точности оценки асимптотической устойчивости ли-нейных параметрических цепей частотным символьным методом. Приведены результаты ряда компьютерных вычислительных экспериментов, что выполнены с помощью системы функций MAOPCs в среде MATLAB.

Ключевые слова: линейные параметрические цепи, устойчивость.

In this paper we considered the question of accuracy assessment of asymptotic stability of linear parametric circuits by the frequency symbolic method. There presented the results a number of computer computing experiments that were made using by the system of functions MAOPCs in an environment MATLAB.

Keywords: linear periodically time-variable circuits, stability.