Застосування математичних методів теорії декомпозиції для оцінки ефективності інформаційних систем та їх безпеки

Толюпа Сергій Васильович доктор технічних наук, професор, Наконечний Володимир Сергійович кандидат тетнічних наук, с.н.с.

Державний університет телекомунікацій Київ, Україна

Запропоновано розв’язання задачі оцінки ефективності функціонування інформа-ційних систем та їх безпеки на основі застосування математичних методів теорії деко-мпозиції.

Ключові слова:інформаційна система, показник якості, система захисту інформа-ції, інформація

Предложено решение задачи оценки эффективности функционирования інформа-ційних систем и их безопасности на основе применения математических методов тео-рии декомпозиции.

Ключевые слова:информационная система, показатель качества, система защиты информации, информация.

Proposals decision tasks Functioning comments effectiveness of information systems and security s on the basis of application methods mathematical theo-ryy Decomposition.

Keywords: ynformatsyonnaya system of quality indicator of the system of protection of information, information.

Download this file (RTPSAS_2014_s8_t8.pdf)Толюпа С. В., Наконечний В. С.[Тези]251 Kb