Багатокритеріальне управління інформаційною безпекою в умовах визначеності

Н. О. Берегулько, магістрант; Ю. І. Грицюк, д-р техн. наук, професор

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Львів, України

При вирішенні проблем забезпечення інформаційної безпеки у структурних підрозділах ДСНС виникають питання, пов'язані з їх багатофункціональністю та багатоцільовим призначенням, які потребують свого вирішення у зв’язку з невизначеністю, неточністю та недостовірністю вхідної інформації. Один з можливих способів вирішення подібних питань — розгляд багатокритеріальних задач в умовах визначеності вхідної інформації.

Ключові слова: інформаційна безпека, система захисту інформації, багатокритеріальна задача, модель прийняття рішень в умовах визначеності.

При решении проблем обеспечения информационной безопасности в подразделениях ДСНС возникают вопросы, связанные с их многофункциональностью и многоцелевым характером, требующие решения в связи с неопределенностью, неточностью и недостоверностью входной информации. Одним из возможных способов решения подобных вопросов является рассмотрение многокритериальных задач в условиях определенности исходной информации.

Ключевые слова: информационная безопасность, система защиты информации, многокритериальная задача, модель принятия решений в условиях определенности.

When the problem of information security in DSNS Ukraine is solving it's arise quastions about their versatility and multi-purpose nature and they need to be addressed because they are uncertain, imprecise, inaccurate. One way of addressing these issues is to consider multicriterion problems under certainty the original information.

Keywords: information security, information security systems, multicriterion task, model of decision making in conditions of certainty.

Download this file (RTPSAS_2014_s8_t1.pdf)Берегулько Н.О., Грицюк Ю.І.[Тези]360 Kb