Цифровий інтерфейс для радіометричних систем

Шпілін Олег Олександрович, магістрант; Перегудов Сергій Миколайович, к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, Україна

Розглянуто цифровий інтерфейс радіометричних систем для дослідження власти-востей біооб’єктів в мм-діапазоні. Запропонована структурна схема має гальванічну розв’язку і забезпечує передачу даних на великі відстані.

Ключові слова: біооб’єкт, радіометрична система, цифровий інтерфейс

Рассмотрен цифровой интерфейс радиометрических систем для исследования свойств биообъектов в мм-диапазоне. Предложенная структурная схема имеет гальва-ническую развязку и обеспечивает передачу данных на большие расстояния.

Ключевые слова:биообъект, цифровой интерфейс, радиометрическая система

The digital interface for radiometric system to investigate the properties of biological objects in mm range is described. The proposed structural scheme has galvanic insulation and provides data transmission over long distances.

Keywords: biological object, radiometric system, digital interface.

Download this file (RTPSAS_2014_s6_t11.pdf)Шпілін О.О., Перегудов С.М.[Тези]266 Kb