Газорозрядний генератор еталонного шуму для радіометричних досліджень біооб’єктів

Розвадовський О. О. магістрант; Перегудов С. М., доцент, к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Розглянуто можливість використання електромагнітного випромінювання дугового газового розряду як джерела еталонних сигналів для калібрування високочутливих радіометричних систем мм-діапазону, що застосовуються під час досліджень біологічних об'єктів.

Рассмотрена возможность использования электромагнитного излучения дугового газового разряда как источника эталонных сигналов для калибровки высокочувствительных радиометрических систем мм-диапазона, которые используются в ходе исследований биологических объектов.

The possibility of using the arc gas discharge electromagnetic radiation as a source of reference signals for calibration of mm range highly sensitive radiometric systems is consider. These systems are used in biological objects researches.