Архітектура багаторівневої системи адаптивної модуляції та кодування

Озарків Дмитро Михайлович, магістрант; Головін В. А., к. т. н., доцент

Національний технічний університет України «КПІ», Київ, Україна

Представлена схема адаптивної модуляції та кодування на основі моделі багаторівневого та багатокрокового ланцюга Маркова зі скінченною кількістю станів та суперпозиційного кодування для максимізації пропускної здатності мережі.

Ключові слова: адаптивне модуляція та кодування, ланцюг Маркова.

Представлена схема адаптивной модуляции и кодирования на основе модели многоуровневой и многоступенчатой цепи Маркова с конечным количеством состояний и суперпозиционного кодирования для максимизации пропускной способности сети.

Ключевые слова: адаптивная модуляция и кодирование, цепь Маркова.

Adaptive modulation and coding scheme based on layered multi-step finite state Markov chain and superposition coding for network capacity maximization is presented.

Keywords: adaptive modulation and coding, Markov chain.

Download this file (RTPSAS_2014_s5_t7.pdf)Озарків Д. М., Головін В.А[Тези]274 Kb