Формалізація задачі інформаційної підтримки людини - оператора

Бичковський В. О., к.т.н., доцент; Реутська Ю. Ю., аспірант

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Розглянуто співвідношення між ентропією та інформацією, доступною для люди-ни-оператора. Встановлено закономірності зміни ентропії та визначено необхідний час інформаційної підтримки людини-оператора.

Ключові слова: людина-оператор, ентропія, інформація.

Рассмотрены соотношения между энтропией и информацией, доступной для человека-оператора. Установлены закономерности изменения энтропии и определено необходимое время информационной поддержки человека-оператора.

Ключевые слова: человек-оператор, энтропия, информация.

The correlations between entropy and accessible information for the man-operator were scrutinized. Legality of entropy alteration and information support time for the man-operator was determined.

Keywords: man-operator, entropy, information.