Порівняння методів оцінки показників ефективності алгоритмів поведінки радіоелектронних комплексів

Волочій Б. Ю., д.т.н., проф.; Озірковський Л. Д., к.т.н., доц.; Шкілюк О. П., аспірант; Мащак А. В., аспірант.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань, Львів, Україна

В даній роботі представлено результати порівняння нового методу схеми шляхів з відомими методами для оцінки показників ефективності алгоритмів поведінки радіоелектронних комплексів.

Ключові слова: алгоритм поведінки, метод схеми шляхів, радіоелектронний комплекс.

В данной работе представлены результаты сравнения нового метода схемы путей с известными методами для оценки показателей эффективности алгоритмов поведения радиоэлектронных комплексов.

Ключевые слова: алгоритм поведения, метод схемы путей, радиоэлектронный комплекс.

In this paper the results of comparing the new method of scheme’s paths for efficiency indexes estimation of behavior algorithms of radioelectronic complex systems with known approaches are carried out.

Keywords: behavior algorithms, method of scheme’s paths, radioelectronic complex systems.