О книге «Отрицательное преломление волн. Введение в физику и технологию электромагнитных метаматериалов»

Кузьмичёв А.І., к.т.н., доцент; Вольпян О.Д.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Киев, Украина
НИИ «Полюс», Москва, Россия

Представлена інформація про нову книгу, в якій викладені основи фізики і технології метаматеріалів, що мають негативний показник заломлення для електромагнітних хвиль оптичного та НВЧ діапазонів. Книга призначена для студентів, аспірантів, наукових і інженерно-технічних працівників, що спеціалізуються в області нанофотоніки і техніки НВЧ.

Ключові слова:Електромагнітні метаматеріали, фізика, технологія.

Представлена информация о новой книге, в которой изложены основы физики и технологии метаматериалов, обладающих отрицательным показателем преломления для электромагнитных волн оптического и СВЧ диапазонов. Книга предназначена для студентов, аспирантов, научных и инженерно-технических работников, специализирующихся в области нанофотоники и техники СВЧ.

Ключевые слова: Электромагнитные метаматериалы, физика, технология.

The paper provides information on the new book, which outlines the basics of physics and technology of metamaterials, which have a negative refractive index for electromagnetic waves in the optical and microwave ranges. The book is intended for undergraduate and graduate students, scientific and technical workers, specializing in the field of nanophotonics and microwave technology.

Keywords: Electromagnetic metamaterials, physics, technology.

Download this file (RTPSAS_2014_s_1.pdf)Кузьмичёв А.И., Вольпян О.Д.[тезисы]319 Kb