Вимірювання частоти свіп-генератора з компенсацією похибки розгортання

Кононов Сергій Павлович, к.т.н.; доцент, Гузь Максим Дмитрович, студент

Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, Україна

Представлена структурна схема визначника частоти свіп-генератора. Розглянуто принцип роботи пристрою, особливості зміни частоти генератора гармонік, аналіз часових процесів схеми.

Ключові слова:свіп-генератор, частота мітки, нелінійність розгортання.

Представлена структурная схема определителя частоты свип-генератора. Рассмотрен принцип работы устройства, особенности изменения частоты генератора гармоник, анализ временных процессов схемы.

Ключевые слова: свип-генератор, частота метки, нелинейность развёртки.

The block diagram of the frequency determinant of the sweep generator is presented. The principle of operation of the device, the features of the harmonic oscillator frequency changes, the analysis of time processes of the scheme are considered.

Keywords: sweep generator, frequency of mark, nonlinearity of scanning.

Download this file (RTPSAS_2014_s3_t7.pdf)Кононов С.П., Гузь М.Д.[тези]277 Kb