Генератор частотних міток

Кононов Сергій Павлович, к.т.н., доцент; Ментинський М. В., магістрант

Вінницький національний технічний університет України,м. Вінниця, Україна

Запропоновано генератор частотних міток. Розглянуто принцип роботи, наведено часову діаграму роботи генератора та формулу для визначення частоти.

Ключові слова:панорамні радіовимірювання, генератор частотних міток, аналоговий перемножувач, опорний генератор.

Предложен генератор частотных меток. Рассмотрен принцип работы, приведены временная диаграмма работы генератора и формула для определения частоты.

Ключевые слова: панорамные радиоизмерения, генератор частотных меток, аналоговый перемножитель, опорный генератор.

A frequency marker oscillator is proposed. The principles of operation, the timing diagram of the oscillator and the formula for determining the frequency are considered.

Keywords: panoramic radio measurements, a frequency marker oscillator, analog multiplier, reference generator.