Дослідження способів оптимального керування динамічними системами

Васильєв Володимир Іванович, к.т.н.; Васильєв Євгеній Володимирович, архітектор систем інформаційної безпеки.

Сумський державний університет, м. Суми, Україна
NVision-Group, м. Київ, Україна

Розглянуто функціональний аспект проектування апаратури керування динамічною системою. Представлені результати досліджень динаміки процесів і порівняння якості керування різними способами за допомогою комп'ютерного моделювання.

Ключові слова: інерційні властивості системи, оптимальне керування.

Рассмотрен функциональный аспект проектирования аппаратуры управления системой со сложной динамикой. Представлены результаты исследований динамики процессов и сравнение качества управления разными способами методом компьютерного моделирования.

Ключевые слова: инерционные свойства системы, оптимальное управление.

The functional aspect of designing of the equipment for control of dynamic system is considered. The results of researches of computer simulation of dynamics processes and comparison of methods quality of control are submitted.

Keywords: inertial properties of system, optimization of control.

Download this file (RTPSAS_2014_s2_t2.pdf)Васильєв В. І., Васильєв Є. В.[тези]461 Kb