Функціональні показники мікрозбірок, що визначаються тепловими режимами елементів електронної структури

Нікітчук Артем Валерійович, аспірант; Уваров Борис Михайлович, д.т.н. професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київ, Україна

Визначено, що теплові процеси у структурно-конструктивних модулях – чарунках, мікрозбірках – у значній мірі впливають на функціональну придатність всього радіоелектронного апарату. Розглянуто схему теплових потоків для СКМ першого рівня.

Ключові слова: надійність, мікрозбірка, теплові режими, теплова модель, РЕА.

Определено, что тепловые процессы в структурно-конструктивных модулях - ячейках, микросборках — в значительной степени влияют на функциональную пригодность всего радиоэлектронного аппарата. Рассмотрена схема тепловых потоков для структурно-конструктивных модулях первого уровня.

Ключевые слова: надежность, микросборка, тепловые режимы, тепловая модель, РЭА.

IDetermined that the thermal processes in structural design modules substantially affect the functional suitability of all radio-electronic devices. Considered schematics of heat flows for structural design module of the first level.

Keywords: reliability, microassembly, thermal conditions, thermal model, RED.

Download this file (RTPSAS_2014_s2_t6.pdf)Нікітчук А. В, Уваров Б. М. [тези]367 Kb