Інтерфейси комутації компютера та електронних пристроїв

Тимощук В. Ф., магістрант; Демяненко П. О., доц., к.т.н

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Представлений пристрій забезпечує надійний процес передачі та отримання даних між комп'ютером та підключеним до нього через USB інтерфейс приладом. Перехідник досить «гнучкий» для перепрограмування для використання з іншими приладами крім Vikim’03, що робить його універсальним. З його допомогою система експрес-діагностики крові Vikim’03 отримує всі необхідні функції для створення процесу «спілкування» з ПК за допомогою USB шини та спеціального програмного забезпечення, розробкою якої займаються автори.

Ключові слова: RS232, USB-UART, функції Windows API.

Представленное устройство обеспечивает надежный процесс передачи и получения данных между компьютером и подключенным к нему через USB интерфейс прибором. Переходник достаточно «гибкий» для перепрограммирования для использования с другими приборами кроме Vikim’03, что делает его универсальным. С его помощью система экспресс-диагностики крови Vikim’03 получает все необходимые функции для создания процесса «общения» с ПК с помощью USB шины и специального программного обеспечения, разработкой которого занимаются авторы.

Ключевые слова: RS232, USB-UART, функции Windows API.

Presented device provides reliable process of transmitting and receiving data between a PC and connected to it via the USB interface device. Adapter if “flexible” for reprogramming for use with other devices in addition to Vikim’03 - it’s universal. System of Express-diagnostics of blood Vikim’03 receives all the necessary functions to create the process of communicating with a PC via the USB bus and special software developed by the authors.

Keywords: RS232, USB-UART, Windows API functions.

Download this file (RTPSAS_2014_s2_t10.pdf)Тимощук В. Ф., Демяненко П. О.[тези]351 Kb