Конструктивно-технологічні фактори втрат в оптичних перемикачах на основі МОEМS-компонентів

Филипенко Олександр Іванович, д.т.н., проф. Чала Олена Олександрівна, аспірантка

Харківський національний університет радіоелектроніки, м. Харків, Україна

Розглянуто та проаналізовано фактори оптичних втрат в перемикачах на основі МЕОМS-компонентів, що пов’язанні з конструктивно-технологічними характеристиками самих оптичних перемикачів, а саме: шорсткістю поверхні дзеркала, властивостями матеріалів, що застосовуються для покриття поверхонь дзеркал.

Ключові слова: оптичні втрати, компонент, шорсткість.

Рассмотрены и проанализированы факторы оптических потерь в переключателях на основе МЕОМS-компонентов, связанных с конструктивно-технологическими характеристиками самих оптических переключателей, а именно: шероховатостью поверхности зеркала, свойствами материалов, применяемых для покрытия поверхностей зеркал.

Ключевые слова: оптические потери, компонент, шероховатость.

Reviewed and analyzed the factors of optical losses in switches on the basis of МЕОМS-components associated with processing characteristics themselves optical switches, namely the influence of the roughness of surface properties of materials used for coating of mirrors.

Keywords: optical loss component, roughness.

Download this file (RTPSAS_2014_s2_t11.pdf)Филипенко О. І. , Чала О. О. [тези]379 Kb