Поліноміальні алгоритми оцінювання дисперсії корельованої ексцесної випадкової послідовності

Палагін Володимир Васильович, д.т.н., доцент, Івченко Олександр Віталійович

Черкаський державний технологічний університет, Черкаси, Україна

Представлений розв’язок задачі по знаходженню оцінки параметрів негаусових ексцесних корельованих випадкових величин при моментно-кумулянтному описі. Наведено синтез та аналіз алгоритмів оцінювання при застосуванні адаптованого методу максимізації полінома.

Ключові слова: оцінка параметрів корельованих негаусових випадкових величин.

Представлено решение задачи по нахождению оценки параметров негауссовых эксцесних коррелированных случайных величин при моментно-кумулянтних описании. Приведены синтез и анализ алгоритмов оценивания при применении адаптированного метода максимизации полинома.

Ключевые слова: оценка параметров коррелированных негауссовых случайных величин.

A solution to the problem of finding non-Gaussian parameter estimates ekstsesnih correlated random variables with moment-cumulant description. Shows the synthesis and analysis of algorithms for estimating the application of the adapted method of maximizing the polynomial.

Keywords: Estimation of parameters, sample, non-Gaussian random variable correlation.

Download this file (RTPSAS_2014_s1_t8.pdf)Палагін В. В., Івченко О. В.[тези]420 Kb