Лазерний лабораторний стенд для дослідження біологічних об’єктів за допомогою методів оберненої оптики Фур’є

Богомолов Николай Федорович, к.т.н., доц.; Шатило Алексей Алексеевич; Соловйова Вероніка Сергіївна

(Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» м.Київ, Україна)

Запропонована схема лазерного лабораторного стенду. У розробленому стенді використовується простий варіант оптичної схеми формування зображення досліджуваного зразка. Ця схема перетворена так, щоб стало можливим проводити обробку зображень, наприклад вирішувати задачу розпізнавання образів або обробляти отримане зображення різними програмними методами на ПК.