Одноканальний вимірювач потужності для реєстрації міліметрового випромінювання людини

Савенко Ярослав Владиславович, к.т.н., доцент; Сичов Олександр Володимирович

(Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» м.Київ, Україна)

У роботі розглянуто результати дослідження одноканального вимірювача потужності для реєстрації міліметрового випромінювання людини. Проаналізовано механізм взаємодії міліметрових хвиль з клітинами організму людини. Визначено структурні та функціональні особливості клітин при взаємодії з міліметровими хвилями. Запропоновано вимірювач потужності для реєстрації випромінювання низької інтенсивності у міліметровому діапазоні. Розглянуто можливі застосування вимірювача для діагностичних систем міліметрового діапазону.

Ключові слова: вимірювальна система, міліметрове випромінювання, низькоінтенсивне випромінювання, біологічна клітина, медична діагностика.

Download this file (RTPSAS_2013_s6_p176.pdf)Савенко Я. В., Сичов О. В.[Тези]448 Kb