Загальні засади побудови інтегрованих систем терапії та діагностики

Скицюк Володимир Іванович, к.т.н., с.н.с.; Клочко Тетяна Реджинальдівна, к.т.н., с.н.с.

(Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Безпосередній вплив будь-якого поля на масу живого об’єкта викликає відповідну реакцію в біологічних структурах. Але вплив не може бути безмежним. Тому необхідно отримувати зворотній сигнал, який сповіщає про ступінь реакції на польовий потік, тобто формувати у діагностично-лікувальній системі ланцюг зворотнього зв’язку для адаптації процесу лікування (та/або діагностики) до плинного стану досліджуємого об’єкта. Серед усього комплексу розглянутих біологічних та фізичних явищ маємо можливість орієнтуватися на три основних принципи побудови неінвазивного зворотнього зв’язку, а саме: оптичні модулі, електричні модулі, магнітні модулі.

Download this file (RTPSAS_2013_s6_p168.pdf)Скицюк В.І., Клочко Т.Р.[Тези]456 Kb