Расчёт показателей эффективности оптимальной пространственной обработки сигналов для радиолинии стационарной беспроводной телекоммуникационной системы

Авдеенко Г.Л., ассистент; Якорнов Е.А., к.т.н., профессор

(Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», м. Київ, Україна)

Відображені теоретичні результати ефективності застосування оптимальної просторової обробки двох радіосигналів на приймальній стороні радіолінії бездротової телекомунікаційної системи при дискримінації радіосигналів двох передавачів, що працюють одночасно на одній частоті й тому самому виді поляризації по кривизні фронту електромагнітної хвилі, отримані на основі аналізу коефіцієнта ослаблення корисного сигналу, коефіцієнта придушення завади й відношення сигнал/(завада+шум).

Ключові слова: фазовий фронт, розріджена лінійна антенна решітка, просторова обробка.

Download this file (RTPSAS_2013_s5_p119.pdf)Авдєєнко Г.Л., Якорнов Є.А.[Тезисы]428 Kb