Дослідження рівня максимальної потужності в геолокації

Штука Василь Ярославович, студент; Зінченко Максим В'ячеславович, асистент

(Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, Україна)

Для вимірювання складу і властивостей підповерхневих шарів та їх електрофізичних параметрів використовується частотна залежність коефіцієнта відбиття підповерхневого середовища R(f). У зв'язку з високим загасанням хвиль у грунті стає актуальним питання потужності георадару.

Download this file (RTPSAS_2013_s4_p107.pdf)Штука В.Я., Зінченко М.В.[Тези]614 Kb