Методика оцінки паразитної синхронізації генераторів перетворювача механічних величин на поверхневих акустичних хвилях.

Піддубний Володимир Олексійович1, к.т.н. доцент; Іванов Артем Сергійович1,студент; Піддубний Валентин Володимирович2, інж.

(1Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна: 2Підприємство «Інфопульс Україна», м. Київ, Україна)

Проаналізовані причини виникнення нестабільності базової частоти перетворювачів на поверхневих акустичних хвилях, показано, що нелінійність вихідної характеристики перетворювача залежить від рівня взаємної синхронізації ПАХ генераторів, запропонована методика оцінювання стабільності перетворювачів механічних величин на ПАХ та наводяться результати експериментальних вимірювань

Ключові слова: перетворювач механічних величин на поверхневих акустичних хвилях, диференційний підсилювач, ПАХ генератор, лінія затримки на ПАХ.