Оцінка показників надійності базової станції коміркового зв’язку при врахуванні її простою під час ремонту

Мандзій Богдан Андрійович, д.т.н., професор, Озірковський Леонід Деонісійович , к.т.н., доцент, Мельник Володимир Миколайович, студент; Тиндик Олег Ігорович

(Національний університет «Львівська політехніка», м.Львів, Україна)

Розроблено математичну модель для оцінки надійності станції коміркового зв’язку з обмеженим ремонтом. Дана модель, на відміну від існуючих дає змогу враховувати обмежене відновлення та вплив простою на функцію готовності. Розроблена модель дозволяє підібрати тривалості ремонту так, щоб простій був мінімальний, а функція готовності максимальна.