Моделювання задач на графах при проектуванні РЕА

Гліненко Лариса Костянтинівна, к.т.н., доц.; Фаст Володимир Миколайович, к.т.н., доц.

(Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна )

Розглянуті можливості розв’язання задач конструкторського проектування РЕА, що зводяться до екстремальних задач на графах, за допомогою надбудови Solver MS Excel. Запропоновані моделі задач, які дають змогу знаходити екстремальні шляхи та мінімальні покриття (мінімальні остівні дерева) для графів довільної складності.

Ключові слова: граф, матриця суміжності, шлях, остівне дерево, транспортна задача, проміжний пункт, оптимізація, MS Excel Solver.

Download this file (RTPSAS_2013_s2_p061.pdf)Гліненко Л.К., Фаст В.М.[Тези]448 Kb