Термостатування частоти кварцового резонатора із передбаченням температурних режимів

Клепіковський Андрій Валерійович

(Буковинський державний медичний університет, м.Чернівці, Україна)

У роботі представлені результати дослідження впливу струму що протікає через кварцовий резонатор під час його роботи дозволив встановити залежності між електричним струмом, поточною температурою на зміною частоти кварцового резонатора. На основі отриманих виразів запропоновано використання давача струму через кварцовий резонатор, давача температури, високошвидкісного вимірювача частоти, термоелектричного елементу для побудови активною системи термостатування із передбаченням. Дана система термостатування повинна відслідковувати зміни поточного струму передбачати зміни температури кристалу та формувати сигнали охолодження та нагрівання термоелектричного елементу для підтримання заданого значення резонансної частоти кварцового резонатора.

Ключові слова: термостатування, кварцовий резонатор, струм, теплопередача, частота, температура.

Download this file (RTPSAS_2013_s2_p069.pdf)Клепіковський А.В.[Тези]448 Kb