Застосування технології віртуальних приладів для моніторингу і управління радіоелектронними засобами

Смолянінов Валерій Георгійович, к.т.н., доц.; Капелюшний Володимир Данилович; Сухопара Олександр Миколайович, к.т.н.

(1Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, Україна; 2НВП ТОВ «МТІ», м. Київ, Україна)

В роботі показана можливість удосконалення процесу дослідження та керування радіоелектронними засобами за допомогою приладів багатофункціонального призначення, що використовують віртуальний простір та технологію віртуальних приладів.

Ключові слова: інформаційні технології; віртуальний прилад; прилади багато-функціонального призначення.